| anonim_4396 a întrebat:

Am trimis ieri doua email-uri pentru stergerea contului, am trimis mesaj si aici la TPU, nu se oboseste nimeni sa raspunda, ce sa fac?

10 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare
Din cate stiu avem doar un singur admin care trebuie sa se ocupe de tot!
DE vreo doua saptamani se astepta lista utilizatorilor pentru votare
De prea putine ori se raspunde de pe o zi pe alta.
Cauta in atat in inbox cat si in spam, posibil sa fi ratacit pe acolo.
Si vezi ca trebuie sa confirmi cererea ta dupa ce primesti raspuns dela admin.

| SilentRain a răspuns:

Nu mai intra pe TPU

| blackann a răspuns:

De ce sa-l stergi?

| anonim_4396 explică (pentru blackann):

Acelasi motiv pentru care am sters conturile de pe retelele de socializare inclusiv Youtube.
Aici nu sunt de obicei discutii care sa ma intereseze, cu atat mai mult un mediu propice de a invata ceva, stau mai mult la misto ca n-am cu cine vorbi.

| carevaescu a răspuns:

38. Cum îmi şterg contul?
Pentru a şterge contul TPU.ro trebuie să trimiţi un mesaj, folosind funcţia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de email cu care te-ai înregistrat în cadrul comunităţii.

| anonim_4396 explică (pentru carevaescu):

Am trimis de doua ori mesaj

| lupumihaita a răspuns:

Ne parasesti "amigos"?

| anonim_4396 explică (pentru lupumihaita):

Deocamdata nu, aparent nu se obosesc sa imi stearga contul laughing am trimis si azi email si degeaba...

| laksjdhfg a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vor. Sunt platiti si la numarul de conturi active.

| darrio2007 a răspuns (pentru lupumihaita):

Amigo.
Amigos e forma de plural.