| VooDau a întrebat:

Am vorbit cu cineva sa imi dea admin mi-a dat pe numele care i l-am zis si tot cand intru in cs bag numele in consola name si numele meu si setinfo _pw parolaaa parolaaa este parola mea si cand intru si scriu /who nu apar in lista cu admini si incerc sa dau comenzi si nu merge imi zice ca nu am acces si mi-a dat co-owner... Please HELP! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| norisbv a răspuns:

E un fleacwinking.tu ai admin dar nu este inregistrat. vorbeste cu ownerul sa-ti si inregistreze adminuwinking/fundita