| R4uLzZz a întrebat:

Am vrut sa hostez un server de Metin2. Am platit 10 euro, si dupa o zi a intrat pe mess(cel care hosteaza), era o firma "ZonaMea" http://www.zonamea.ro, si a zis ca trebuie sa imi dea un program sa pornesc eu dedicatul. A intrat la mine in PC cu Team Viewer. Si mi-a trimis un program "safe". A dat dublu-click pe el si nu s-a deschis nimic. Dar daca intra in el prin Run as... imi aparea o "eroare 99- Failed to init". In timp ce facea acest lucru am iesit de pe Mess. Cand am vrut sa intru pe mess, nu imi mai mergea parola. :((
Nu pot sa o recuperez cumva? sau sa fac ceva in legatura cu firma aceea.

1 răspuns:
| dasdsad a răspuns:

Pai daca stii site-ul... poate ti-a dat un hack si te-a cam mierlit.