| Bertii a întrebat:

As avea o rugaminte pentru voi. Recent am deschis un Blog. Si am nevoie de parerea voastra. http://miklosberthold.blogspot.ro/

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Dacă ai fi mai original și nu ai mai scrie atâtea truisme și banalități mediocre pe care le găsești peste tot, blogul tău ar fi mai interesant chiar și decât uitatul la tv-ul stins.

| MskDesign a răspuns:

Simpatic.
Ca o critica constructiva, ti-as putea sugera sa-i faci un design mai captivant si in rest tine de ceea ce vei scrie.

| OvidiuDrg a răspuns:

Frumos!
Felicitari!