| mynameismada a întrebat:

As vrea si eu sa imi fac o pagina de facebook ca si NoiFetele sau DoarFete dar nu am un titlu bun.Imi puteti da cateva titluri si niste site-uri cu poze cu rochii,tricouri,pantaloni(scurti,lungi,la treisferturi.)papuci,tenisi, accesorii dar numai pentru fete.Niste coafuri si machiaje?
P.S:FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| 0neMarionette a răspuns:

Pai, in caz ca vrei sa-ti faci o pagina despre moda, sau ceva in gen, iti sugerez urmatoarele nume:
-Girls and Fashion.
-Only for girls.
-Girls! We can.
Sper ca te'am ajutat cu numele, nu prea am inspiratie la ora asta. :))
Si pentru poze cu haine iti recomand We heart it. Pozele de acolo sunt GENIALE!
Uite link : http://weheartit.com/search?utf8=%E2%9C%93&ac=0&query=fashion&commit=

Poti sa scrii sus acolo la ' search ' ce vrei.
-Outfits
-Tops
-Shoes
-Accesories
TOT ce vrei!

| mynameismada explică (pentru 0neMarionette):

Merci pentru ajutor! Pai..cam la moda ma gandeam si euhappyhappy

| 0neMarionette a răspuns (pentru mynameismada):

Cu placere, cand termini pagina sa'mi dai si mie linkul!♥

| mynameismada explică (pentru 0neMarionette):

Cu siguranta!