| DanielPH a întrebat:

Aseara am avut niste vise tare urte...:
1) Ma spalam pe dinti, iar chiuveta era pusa pe usa. Am auzit in spatele meu,, Buna", cand m-am intors era o femeie in intuneric ce crestea repede, a devenit o creatura ce m-a prins de maini si mi le-a smuls.
2) Stateam pe burta in pat, era intuneric, si cu coada ochiului vedeam un barbat mare, musculos, foarte gras ce radea in intuneric, apoi mi-a apasat cu mainile pe abdomen si m-am trezit cu niste dureri minore pe spate.
Sunt doua vise separate, unul l-am visat pe la 01:00 si altul la 05:00.
Cam ce credeti ca semnifica?

Răspuns Câştigător
| Toderica_Fabian_1995 a răspuns:

1.Daca vei crede in vise se vor adeveri..deci hai sa o lasam mai moale!
2.Cauta pe google dictionar de vise
3.Ma trezesc dimineata cateodata si cand ma culc inapoi visez ca dorm...gatul ma gadila...si visez dracusori care ma chinuie si nu ma pot misca
4.Mai treci pe la biserica
Funda?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi dicționarul de vise de pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| Mihaela1964 a răspuns:

Roaga-te inainte de culcare, macar Tatal Nostru...

| umbra09 a răspuns:

Sunt vise nu realitate nu vei pati nimic

| Numenul a răspuns:

Toti avem vise urate. Nu semnifica nimic. E ceva obisnuit. Nu te speria, iti va trece peste 2 zile. Incearca sa treci peste ele.

| Anonimous1 a răspuns:

Cauta pe dictionar de vise, acolo iti ecsplica ce semnifica.

| Diananero a răspuns:

Nimic. Asta se intampla cand te uiti la foarte multe chestii, mai ales interzise pentru varsta ta. Se vede deja. Imi spune poza ta de profil cu Slenderman.
La visul al doilea visai asta pentru ca in realitate te-ai lovit sau pur si simplu te-a apucat o durere de spate (poate te-a tras curentul).