| DonGiani a întrebat:

Care sunt pasiunile voastre? Dacă colecționati lucruri... Ce colectionati? happy

Răspuns Câştigător
| AndreiV20 a răspuns:

Îmi place să citesc; imi place sa fac sport; sa desenez; sunt pasionat de fotografie și de editare in Photoshop; Îmi plac drumetiile in natura si calatorille; colecționez brichete Zippo?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel mai mult imi plac trenurile din RO si scania https://www.youtube.com/watch?v=Woz2uRf1lwA&t=557s as vrea sa colectionez jucarii mici precum excavatoare, camioane, si masini mici originale

| Dorotheea21 a răspuns (pentru mgtow):

Am in casa de cand ma stiu doua locomotive mici, pe una scrie Thomas si pe cealalta Henry.hee hee
Te ajut cu ele, la mine nu stiu cum au aparut. happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt pasionat de masini. Nu ma consider colectionar, dar am 4 masini doar ale mele.

| Drimmero a răspuns:

Fotbalul care mereu m-a facut sa colectionez diferite obiecte precum bilete de la anumite meciuri, fulare cu diferite echipe, tricouri care mi-au ramas mici fireste, dar le-am donat, albume cu stickere cu fotbalisti,, le am si acum pe alea tinute in coperti si sunt intacte dupa ani de zile,, mai aveam o agenda in care notam meciurile cu adevarat misto de-a lungul timpului si ma mai uitam peste ele, notasem si data meciurilor, scorul dar si marcatorii. Dupa un timp o transformasem in ponturi pentru pariuri, faceam biletele acolo pe hartie, unde castigam biletul bifam, unde pierdeam faceam o stersatura,, asa stiam exact cat castigam si cat pierdeam, dar nu m-a tinut mult asta ca ma plictiseam ca trebuia sa scriu cam mult ))

| SilentRain a răspuns:

Muzica, desenul
Hmmm îmi place și parkour, baschet dar nu sunt chiar pasiunii

| Dismally a răspuns:

Colectionez foarte multe lucruri: bancnote, monede, carti postale, medalii, carti, jocuri vechi etc. etc.

| gemeni6226 a răspuns:

Pasiunea florile, cartile, muzica, sa privesc un apus de soare.De mica am colectionat servetele si carti postale, mai am si o colectie frumoase de carti si albume.