| TrueRO a întrebat:

cat ar costa un iphone 4 s la Vodafone cu abonament si fara abonament in lei/ron.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

IPhone 4s nu e in oferta de abonament...doar iPhone 4 care e 1 euro la abonament de 59 de euro pe 2 ani.Si iPhone 5 la 300 de euro cu abonament de 59 de euro pe 2 ani.
Eu zic ca nu se merita, daca aduni toti banii pe care ii dai in astia 2 ani se face de 2 ori mai mult fata de cat costa telefonul in magazin.

| TrueRO explică:

Pai daca iphone 4s nu e in abonament atunci cat e fara abonament nu-mi trebuie iphone 5 sau 4 fara s.Deci in continuare cat e iphone 4 s fara abonament?