| VLaDe2012 a întrebat:

Ce mai faceti am si eu o intrebare care s-a jucat si stie un metin2 asa mai clasic ca si metinp.uv.ro daca va aduceti aminte de el tot caut da numa metinuri cu arme dinalea noi sau pvp ca de dai un skill mor toti cei asta asta nu-i metin si apropo fara metin 2 ro daca se poate. Multumesc Dau Funda pentru cel mai frumos metin2 multumesc mult

1 răspuns:
| gabi2000 a răspuns:

Aveti nevoie de un servar de metin2 pvp clasic? fara modate? far 6/7? ei bine asta e ce cautati servarul http://icebluemetin2.ro/homepage/index.php este deschis din data de 28.04. 2013: bonusurile pvm sunt scoase,toate armele si armurile la magazin, costume implementate, pet implementat.Numai sta pe ganduri si intra nu vei regreta.