| anonim_4396 a întrebat:

De care dintre ei vă place mai mult?
Dima & Monica sau Sara & Dima. De ce? [Pariu cu Viata]

Răspuns Câştigător
| MrsDraguttza a răspuns:

Iti respect parerea
adica fiecare ce crede

7 răspunsuri:
| Deea3 a răspuns:

Sara&Dima pentru ca se potrivesc mai bine.

| madymadalina99 a răspuns:

Sara si Dima pentru ca sunt asa de draguti impreuna... si se potrivesc mult mai bine.

| MrsDraguttza a răspuns:

Dima si Sara
Monica nu mi-a placut niciodata pentru ca nu valorizeaza prietenia
Nu recunoaste si face ce vrea ea
Dupa ce ca s-a despartit de dima din cauza prostiei acum il vrea inapoi tot din cauza prostiei
Pe bune sara si dima sara si dima sara si dima
Ei merita sa fie impreuna
Ce s-a intamplat cu monica, profu de sport nu mai are nevoie de ea?/?

Dar tie de cine iti place?

| 愛日本 a răspuns (pentru MrsDraguttza):

Dima şi Monica deoarece mi se pare că Sara se bagă prea mult în relaţiile altora, cum nu ia mers să se bage între Andrei şi Ioana atunci a vrut să se bage între Monica şi Dima, cum nu ia mers nici cu Cristi. Monica a fost şi însărcinată cu Dima, totuşi dacă l-a pierdut(copilul) tot va rămâne în amintirea ei pentru totdeauna.

| MrsDraguttza a răspuns (pentru 愛日本):

Iti respect parerea
adica fiecare ce crede

| ☆ ☆ღ♥Ashley♥ღ☆ ☆ a răspuns:

Dima & Monica deoarece am impresia ca ei se merita...Adica vreau sa zic ca eu am vazut, acum asta e parerea mea, ca Sara a fost cu Dima pentru a isi vindeca rana produsa de Andrei uitandu.l! acum asta e parerea mea

| Adi132002 a răspuns:

De dima deoarece este tipul de baiat care chiar lupta pentru dragostea lui adevarata iar monica realizeaza prea tarziu acest lucru si are sa devina dusmana cu cea mai buna prietena din aceasta cauza.
mie imi place mai mult de dima deoarece el merita mai mult decat monica si sore.

| VioMdl a răspuns:

Dima si Monica pentru ca nu o suport pe Sarahappy.