| DaffyDuck a întrebat:

Cum sa scap de emotii?
De exemplu, azi a facut un YouTuber livestream si dupa aia si-a bagat toti fanii intr-o conferinta pe Skype. Eu tremuram foarte tare si mi-era frica rau sa vorbesc pentru ca erau 13 oameni acolo laughing)
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| AtateaConditii a răspuns:

Vorbeste ca si cum ei nu sunt acolo, gandeste-te doar la tema discutiei, la ce sa spui, sa iti spui o parere sa ii dai alte idei. Exerseaza cu strainii, intra pe omegle si vorbeste la microfon cu mai multi pana te obisnuiesti.