| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

cum vi se pare mai buna cafeaua cu lapte sau fara?

21 răspunsuri:
| Usgs a răspuns:

Mi e imi place cu lapte

| Robert150103 a răspuns:

Mie imi place cappuccino cu 'oat milk' (lapte de ovaz). Are un gust mai special si cremos. Iti recomand sa incerci!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu lapte, altfel ar trebui sa o beau tare, pentru gust.

| ioan452 a răspuns:

Salut! De obicei o beau fără lapte și mai tare, ca sa ma învoirez când merg la munca. Dar îmi place și cu lapte

| Liviu a răspuns:

Neagra,fara zahar, fara lapte, amara mrrr e sublima happy eu beau cate 2 3 cafele pe zi laughing deh.

| Silwian a răspuns:

Ce intrebare este asta? Unde te crezi ..intr un caiet. Gen Oracol?))))

| brokxy a răspuns (pentru Liviu):

Mai dormi noaptea? laughing laughing

| brokxy a răspuns:

Cu lapte si zahar...stiu ca ingrasa dar meh neagra zici ca e otrava chiar si cu zahar. Eu nu o suport tare

| zurick a răspuns:

Cu lapte, dar fără zahăr.
Pot să o beau si fără lapte, dar cu zahăr, așa că prefer prima variantă.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru Robert150103):

Multumesc asa o sa fac!

| Pati2500c a răspuns:

Cafeaua cu lapte este toxica. Poti citi pe net sa vezi ca nu este recomandata, am o cunostinta care a baut toata viata cafea cu lapte si la 50 de ani a facut ceva complicatii si a murit sad. Eu nu recomand cafeaua cu lapte

| Reghqen a răspuns:

Eu o beau cu o picătură de lapte și cu o lingură jumătate de zahăr.
Câteodată îmi fac și un fel de coffee milk, faci o cafea într-o cească micuță apoi pui cafeaua într-un pahar și umpli paharul cu lapte cald apoi pui zahar și aia e laughing

| Liviu a răspuns (pentru brokxy):

Ai ramane surprinsa ce inseamna o cafea cand te culci la 2 noaptea, te trezesti la 8 dimineata.Ai fi surprinsa sa afli ca dupa o perioada cafeaua nu isi mai face efectu.Nu beau,nu fumez,sunt o fire mult prea sincera pentru secolu asta, trebuie sa am un viciu pe langa faptul ca scuip organe genitale cand conduc, si sunt genu de om care in momentu cand e pieton injura soferi, si cand sunt sofer injur pietoni, deci... trebuie, nu? de unde atata energie.

| Violleta2022 a răspuns:

Cafeaua cu lapte este pentru coplasi, fiindca un adult bea cafea de adulti: neagra si simpla.
Daca obisnuiesti sa bei cafea cu lapte, pune-i si 3 lingurite de zahar si mananc-o cu biscuiti.

| JicaContra a răspuns:

Fiecare ar fetish-ul porpriu la chestia asta
mie mi se pare mai buna cu lapte, insa sunt unii care o beau neagra, FARA ZAHAR... SIIIII LE SI PLACE big grin

| Adry05 a răspuns:

Cu lapte, nu-mi place deloc fără laughing

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Băă voi ați văzut ce scrie anastasia aia rolling on the floor) incredibil. femeia asta se autodepășește la prostie din ce în ce mai mult

| Apokales a răspuns:

Fara lapte, fara zahar, fara alte adaugiri. Vreau sa simt aroma naturala a cafelei si sa ma bucur de tarie la fel ca berea tare fara lamaie. Daca beau cafeaua de dimineata cu lapte sau zahar nu simt ca m-am trezit, am nevoie de una tare care sa se duca direct la creier si sa loveasca tare big grin.

| Violleta2022 a răspuns:

Ohh, nu va stresati din cauza prostiei emise de Adry05, ea nu mai are dinti in gura, de aceea bea laptele cu paiul happy

| brokxy a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu nu o pot bea tare femeie ca am cu inima -_- mi-a interzis doctorul

| Violleta2022 a răspuns (pentru brokxy):

Daca ai probleme cu inima, NU bei cafea deloc, ca nu ajuta cu nimic laptele, tot cafea este si tot la fel de mult rau iti face.
Bea ceai de plante, daca ai probleme cu inima.