| Legend123 a întrebat:

de ce jocurile aparute in anul 2010-2011-2012 gen assasin creed revelations brotherhood, prototype 1/2 imi merg in lag si se tot blocheaza iar jocurile aparute in 2013 gen assasin creed liberation, fear 3, saints row 4, fifa 14, bioshock infinite, dead space 3 etc. imi merge perfect. mentionez ca am placa nVIDIA geforce 9800 gt 1024 mb 256 biti ddr3, 4 gb ram, procesor Intel core 2 duo E7500 2.93 ghz si windows 7 pe 64 de biti. cine ma lamureste FUNDA happy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Optimizare? Drivere?

| Legend123 explică (pentru sltlp):

Am

| sltlp a răspuns (pentru Legend123):

Of laughing
Ma refeream ca jocurile sunt optimizate diferit. Unele sunt facute mai bine, si merg bine. Altele sunt facute prost, si desi grafica arata rau ca trebuie sa lasi setarile scazute, tot prost se misca.