| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Salut TPU. Dacă ar fi sa faceți o petrecere la care sa fie toți utilizatorii TPU cum ați organiza-o și lângă cine ați sta și cu cine v-ați baga mai mult în seama și ce ați vorbi cu persoana respectiva?

51 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pai și covidu? Politia? Amenzile? Le plătește Cristinica?hee hee

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Catrice):

Hai fără răspunsuri în bătaie de joc. Ai vrut sa pari interesant dar ai dat-o de gard cu răspunsul tău

| Catrice a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Eu eram realist și tu... sad
Nu te mai invit la party btw

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ducem gasca TPU la un gratar pe deal? Linga troita aia, ca sa aiba o atractie si aia porniti de tot de pe aria Religie.winking
P.S. Ar fi misto daca ar organiza ceva de genul patronatul TPU. Ca sa raspund la intrebare, ma adaptez la fata locului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu particip la petreceri.dar așa ca idee, cu câțiva care îmi sunt mai apropiați, dar aș fi deschisă să cunosc mai bine și alte persoane.
Deja am cunoscut în realitate pe cineva și a fost o experiență drăguță. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu particip la petreceri...dar așa ca idee, cu câțiva care îmi sunt mai apropiați. Totuși, aș fi deschisă să cunosc mai bine și alte persoane.
Deja am cunoscut în realitate pe cineva și a fost o experiență drăguță. happy

| Freya1 a răspuns:

Probabil putini am merge, pentru ca putini am vrea sa ne afisam.Dar cel mai probabil as vorbi cu tine, cu ray, mgtow, batranulintelept si mai sunt câțiva pe aici la care nu le retin numele.Mai era o fata ce m-a ajutat o data cu niste carti, daca vede poate stie de cine vorbesc si inca vreo două persoane cu care am mai vorbit prin comentarii.Chiar e aiurea ca nu retin numele oamenilor dar nah, poate raspund pe aici si imi reamprospatez memoria.
Nu stiu daca ei ar vorbi cu mine laughing, ca pe multi din ei i-am mai si contrazis dar nu-i strs, oricum sunt anxioasa si antisociala deci daca m-ar ignora as trece peste. big grin
Tu?

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Dacă aveți sawurm cu usturoi și un Pepsi rece vin -_-

N-o sawurma n-o life -_-

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dacă ne certăm aici prin mesaje și nu avem răbdare unii cu alții cred că o petrecere în real nu prea ar fi o idee bună cu toți utilizatorii ci mai degrabă doar cu cei care fiecare se înțelege mai bine.

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Freya1):

Un raspuns foarte interesant. Eu unul nu prea m-am gandit cu cine as sta asa de vorba dar cu tine, cu Gabi ma pot vedea oricand ca suntem la o aruncatura de ciomag unu de altul dar tot as sta cu el laughing, batranulintelept clar pentru ca e un tip cu o gandire interesanta, cu Solotanul la fel ( sa traiti daca vedeti mesajul ) si mai sunt cativa dar nu-mi vin din pacate in minte sad. Eu unul as vrea sa il vad pe RAY la petrecerea asta unde ar fi toti de pe TPU si cred ca le-as spune la toti ca ala e RAY pentru ca sunt curios ce ar faca daca ar fi pus fata in fata cu toata lista lui de utilizatori blocati rolling on the floor ( o cola si niste seminte is obligatorii si locuri in primul rand la "show" ). Spune-mi totusi cum de ai vrea sa vorbesti cu unul ca mine? ( intreb de curiozitate big grin )

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru GraniniCuPiersica):

Pfoaiiii tu lipseai laughing. Daca ar fi sa fie promit ca iti cumpar cu cea mai mare placere man big grin

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Eiiiii asta nu e cearta man. Ziceam asa ipotetic ca ar fi o petrecere la care ar fi toti ( chit ca vor sau nu ) laughing. Tu ce ai face? Eu unul clar te-as mai intreba de niste melodii ca vad ca avem chimie la capitolul ala rolling on the floor

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Vin pe post de dj laughing rolling on the floor rolling on the floor

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru GraniniCuPiersica):

Tot nu ai raspuns la intrebare ( hai de data asta un raspuns serios te rog ) big grin

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Vrei sa fii linsat impreuna cu RAY si nu stii cum? rolling on the floor Nu cred ca is multi pe aici care asculta manele din alea vechi

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Dacă voi fi invitat da voi veni
Dacă nu-s invitat sa fie sănătoși

V-am lăsat numai bine aveți grija de voie ma bag la somn mâine la muncă baftă -_-

| Freya1 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Păi ești ok ca si om.Imi place cum vorbesti si cum pui problema in anumite situatii, plus de asta ai avut si ai o viata destul de interesantă iar chestiile astea pe mine ma prind cum s-ar zice.

P.s.M-am gandit daca putea altcineva intrebarea cum reușeam să iti retin tie numele. laughing

| Drimmero a răspuns:

Mi-am pus si eu intrebarea asta ce ar iesi daca s-ar face cu o masa destul de mare de useri (excludem conturile multe, ne raportam la persoane strict), as sta la masa obligatoriu cu Ray, ca stiu cum arata si stiu de unde sa-l iau si ne stim de ceva ani, iar pe parcurs m-as mai imprieteni, am o lista de useri pe care ii simpatizez dar daca n-au un 'ecuson' ceva cu numele lor habar n-am cine vor fi ))) ca i-as saluta cu mare drag, cred ca ar fi amuzant facand abstractie de tot, ar fi multe tabere, bisericute, eu as fi pe chill, prietenos cu toata lumea ca daca le zic ceva mi-o iau in freza (glumesc). Ray e clar prima persoana cu care as sta si de acolo usor-usor facem o gasca.

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Freya1):

Mulțumesc frumos pentru răspunsul tău, dă-mi voie să-mi înclin capul în semn de respect ( nu glumesc și nu sunt sarcastic deloc). Experientele de viata m-au "modelat" și m-au făcut sa gândesc asa. De reținut numele e simplu pur și simplu Porta ( un personaj din cărțile lui Sven Hassel)

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Drimmero):

Foarte interesant răspunsul. Chiar ar fi interesanta o petrecere la care sa fie toată lumea cu un ecuson cu numele lor

| Freya1 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

winking

| Freya1 a răspuns (pentru Drimmero):

Crezi ca ne-am pute a da seama in functie de comportament sau dupa ce ne-am auzi vorbind de cine e cine? big grin

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Freya1):

Chiar da! Sunt unii pe aici pe care răspunsurile i-ar da de gol clar laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Freya1):

Ar fi o idee, dar unii si-ar juca rolurile, oricum e o chestie ipotetica, asa ceva nu se va intampla. E interesant cum percepi userii dupa comportament si sa le atribui un fizic, voce, etc

| Drimmero a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ce faci cu cei care au N conturi? Trebuie sa aiba scrisul caligrafic si mic incat sa le incapa toate pe ecuson )))

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Drimmero):

Eu ziceam doar un cont ( cel real, principal) de persoană laughing. Dacă ai n conturi, soarta

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Freya1):

Probabil că da, posibil să nu.În spatele tastaturii unii sunt mai îndrăzneți și mai "guralivi" însă față în față greu să îți dai seama. Însă e totuși o variantă care la sigur va merge și anume să te apuci să strigi numele userilor pe care i-ai ignorat laughing laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Sa facem abstractie la pandemie, da?
Cateodata ma si inchipuiam pe cei mai activi dintre intr-un loc mare (ceva genul unui stadion ), fiecare cu dispozitivul cu care lucreaza in mod obisnuit!
Cu cafele, sucuri, crontanele.
Interactiunea fata in fata este alta!
Un comportament arogant, sfidator, tonul astru, taios poate fi opusul cand vezi persoanei cand o fata in fata,
Pai as vrea sa stau langa Jasmina. Uneori suntem pe acelasi calapod in ceea ce priveste sfaturile date aici
Dar si pe Flores! Cu toate ca nu am interactionat cu ea de vreo 4-5 ani, as vrea sa reluam convorbirile noastre
Si nu in ultimul rand pe cei care ma ignora, pentru ca nu stiu de ce au facut-o.In special pe Ray, care ma are pentru trei oara pe lista lor.
Binenteles si pe Cristina-admina!
Sa nu il uitam si pe Catalin, iniatorul acestui site.
Ar mai pe cei care au fost activi, dar au plecat de ani buni.

| Dintrebare a răspuns:

Pe o campie intr-o zi cu soare, as face rost de niste sponsori care sa ne dea mancare si bautura gratuite. socializare as face cu una dintre persoanele care scriu comentarii amabile si am discuta despre cum sa facem sa prindem si noi un zbor pe marte dupa ce face elon musk o colonie

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Îți dai seama ca mulți se vor transforma din guralivi, smecheri cu figuri (și alte chestii dina stea) în timizi care vor fi foarte scumpi la vorbă laughing. Ar fi mișto sa ii vad pe unii de aici care ar striga după alți useri