| anonim_4396 a întrebat:

Daca bei energizant monster/burn/hell/redbull (cred ca toate sunt la fel) la o varsta mica (13 ani) o data intr-o zi sau de mai multe ori 2, 3 energizante intr-o zi unul dupa altul patesti ceva? Azi am baut doar unul si ma simteam foarte fericita. Ciudat. Maine ies pe afara si vreau sa-mi iau 2-3 sa le beau. Are ceva? Dupa voi bea alta data, pentru ca nimeni nu stie ce voi face eu ca eu in primul rand nici nu am voie energizante ca ma agita ca iau un tratament antidepresiv si azi a fost prima data cand m-a lasat mama sa beau si ma mai lasa doar cand mai merg cu ea in oras si merg rar.

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Scrie pe el ca nu ai voie decat 1 pe zi. Daca iei tratament si nu ai voie, de ce il consumi? Eu nu recomand otrava aia nici macar oamenilor sanatosi.

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Altii au murit si nu au patit nimic.