| Maxxxi a întrebat:

Salut TPU,daca doar inchizi ochii in timp ce esti intr-o paralizie in somn ce se mai poate intampla, pot simti chestii sau auzi chestii prin camera? Incerc sa am vise lucide si ma sperie gandul ca as putea avea o paralizie in somn din cauza chestiilor oribile ce le-as putea vedea.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut. Daca te sperie gandul, nu incerca, ca doar nu te-a chemat Dumnezeu la El.

| gemeni6226 a răspuns:

Ei,ei daca te-ai ruga zilnic si ai avea credinta curata si de nezdrucinat in Dzeu nu ai pati asa.