| VooDau a întrebat:

De unde pot downloada windows xp sp3 bootabil? Si ce este mai bun windows 7 ultimate sau windows xp sp3? Lasa-ti linkul de download la windows xp sp3big grin.Please.Funda.
Am la pc 1 GB RAmi placa video de 32mb.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Vad ca e de ceva timp intrebarea.Il poti downloada de aici:http://www.microsoft.com/download/en/confirmation.aspx?id=25129
Download-ul incepe automat si e sigur, de pe Microsoft.
Windows 7 ultimate e cel mai bun Windows dar nu iti merge pe 32 mb video. Cumpara alt pc!;))
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Pa-pa :)

| codax a răspuns (pentru anonim_4396):

Windowsul cere cd keys cand in instalez pe pc?

2 răspunsuri:
| Oregon a răspuns:

Wpbogdan esti degradat frate el tia cerut windows sp3 pe 32 de bit nu tia cerut pararea sa-i spui tu sasi cumpere pc ca sunt sigur ca ai 512 ram happy