| TheFashion a întrebat:

Salut Tpu...deci un anonim(de pe ask.fm)mi-a pus intrebarea ai 8 ani si eu logic ca nu am numai ca nu stiu ce replica smecherie(ce duma sau ceva insulta) SA-I DAU.Imi dati vreo idee?

.P.S. : Fara injuraturi happy

Răspuns Câştigător
| ancaivascu2001 a răspuns:

Spune-i si tu. daca eu am opt ani inseamna ca tu ai patru la ce intrebari pui

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi aveţi o obsesie pe replicile şmechere... Nu impresionaţi pe nimeni.

| CannbalCorpse a răspuns:

Logic ca pari de 8 ani daca nu esti in stare sa raspunzi la intrebari cu raspunsurile tale, ci stai si intrebi pe net.