| Ionut a întrebat:

, dupa o vreme ce nu am intrat pe acest forum, o intrebare m-a adus aici :
De ce faimosul Iphone 4s de 32 gb in America este 299$ iar in Europa va fi 890 de euro? Tinand cont ca moneda euro este mai sus decat dolarul.

Răspuns Câştigător
| felixdesign a răspuns:

Pretul acela de 299$ este, daca nu ma insel, la abonamet pe 3 ani la AT&T.

3 răspunsuri:
| cristi a răspuns:

Dap este la abonament in america la pretul asta, am pe cineva si zic sigur.

| mEr a răspuns:

Pai acolo in ameirca toata lumea are bani de un iphone de aia ii asa de ieftin
daca castigi 200 de dolari pe luna pui la o parte 50 de dolari si in cateva luni iti iei un iphone
Deci acolo in america se castiga fff bine da aici in Romania...

| Anabele a răspuns:

Pentru ca in america te abonezi, de asta e mai ieftin.