| anonim_4396 a întrebat:

Era un site pe care faceai bani. ce trebuia sa faci era sa instalezi ceva in pc si cate resurse ii permiteai programului sa foloseasca si cat timp tineai pc deschis primeai bani.o anumita suma.
Mai stie cineva cum se numea acel site sau... ceva?

2 răspunsuri:
| streethunter a răspuns:

Numai crede tot ce se scrie pe net.Site urile acestea care spun ca iti dau bani iti dau de fapt la mumu ca sa iti zic asa.

| AndreeaLiv a răspuns:

Nu sunt adevarate aceste ''concursuri''.Te sfatuiesc sa nu intri in acele site-uri si vei avea un PC fara virusiwinking