| monamonkey a întrebat:

Eu daca iau sticku de internet din Romania, e de la RDS, numele e "Digi Net Mobil 7, 2". Pot sa-l folosesc in Italia?

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu au acoperire peste granite, reteaua e limitata pe anumite suprafete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu (vad ca repeti intrebarea), dar cred ca nu. Toate astea se limiteaza la teritoriul tarii. Daca poti, intreaba direct la ei. Vezi insa sa nu fie la fel ca si roaming-ul, ca atunci, ai ce plati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur nu au acoperire acolo, deci nu se poate folosi...