| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietena mea vrem sa ne apucam de vlog! Dati-ne niste idei de nume de vlog si cu ce sa incepem vlogul; despre ce sa fie vlog-ul; Funda!

Răspuns Câştigător
| cosmina1998 a răspuns:

Depinde despre ce vreti voi sa il faceti si apoi alegeti in functie de numele vostruwinking ar fi simplu si ok... faceti despre curiozitati..sau ceva incat sa deschida multa lume la minte...gen tipul ala care vorbeste despre tot felul de lucruri interesante si care ne face sa invatam si sa intelegem ceva (P.S. nu stiu exact numele vlog-ului lui)

1 răspuns:
| Lαrisα a răspuns:

Ai zis pe 4 ori vlog...