| Puric a întrebat:

Eu si cu un prieten vrem sa ne apucam sa facem video-uri pe YouTube si nu avem nici-o idee de ce sa ne apucam. Ati putea sa ne spuneti voi cateva idei? Fara Vlog, Gaming sau Cantece. Cel mai bun raspuns primeste funda. Multumim!

2 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

La ce va pricepeti cel mai bine. Tutoriale calculatore, turoriale pentru folosirea unui program, piese noi cu versuri etc.

| CrazzzyA a răspuns:

Ati putea face ceva faze de ras daca aveti ceva imaginatie. Prind foarte bine la public.