| FilosofulDepresiv2022 a întrebat:

Salut, TPU! Examenul meu de bac este corectat in Bucuresti! E adevarat ca profesorii din Bucuresti sunt mai exigenti?

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Depinde de prof, poate fi exigen si in Bucuresti si oriunde, sa fie exigent in Bucuresti sau nu.

| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde de el și de cheful lui.
De regula, daca ai făcut corect nu au pretentii stupide.

| Larianiel a răspuns:

Hey! Nu neapărat. Subiectele precum și baremul de corectare sunt aceleași în toată țara. Dacă știi că ai rezolvat corect, nu îți face griji. Se pot face și greșeli, dar în cazuri rare, cred eu.