| EdyAlexandru a întrebat:

Salut,TPU.
Imi dati niste sfaturi? Eu am un canal pe youtube, si nu prea am succes crying deci daca imi puteti da niste sfaturi cum sa cresc sa fiu mai popular sa se uite mai multi la mine, sa-mi spuneti ce videouri sa pun etc Dau funda si voi fi foarte recunoscator celui care imi va zice cel mai bun raspuns si sa ma ajute raspunsul lui happy Multumesc.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distribui videoclipurile pe facebook

| DoctorChucky a răspuns:

Buna!
Poti face filmulete cu jocuri
Bafta! PA! PA!

Răspuns utilizator avertizat
| emiliano98 a răspuns:

Încearca sa faci o emisiune de aia gen doaz de has sau dani pe net