| DenimM a întrebat:

Imi explicati si mie cum se joaca la bingo Romania? Adica cate feluri de bilete sunt, ce face ala, ce face ala (cam tot), cum se completeaza, cum cer vanzatorului!

Multumesc! Dau FUNDA cine explica cel mai bine(tot)!

4 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Nu stiu mare lucru' da sper sa iti fie mai de folos decat km ala de pagina.Trebuei sa cumperi bilet, rosu sau auriu, sau amandoua(daca ai amandoua creca castigi mai mult daca te suna).cel mai bine te duci in piata si cauti unu care vinde si iti explica ala tot, doar trebuie sa il intrebi!

| DenimM explică:

Explicati-mi voi...ca de aici nu inteleg mai nimic...