| calinsimo a întrebat:

Cum se joaca la Bingo Romania? Multumesc

Răspuns Câştigător
| catalina1121 a răspuns:

Bingo ROMANIA se joaca cumparand in primul rand taloane de joc, apoi urmarind extragerile de bingo. Pe taloanele de joc bifezi numerele extrase, detalii mai stufoase pe http://www.superbingoromania.ro/

2 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Pai te duci la un chios ceri un bilet si il completezi, daca nu sti cum, o sa-ti dea vanzatorul/toarea indicati.

| SebyLaurentiu a răspuns:

Te duci la o vanzatoare /vanzator cu vesta de bingo si intrebi ca trebuie sa cumperi bilet si sa-l completezi!