| dodolino a întrebat:

Cum pot afla numarul de telefon de pe care am fost apelata daca, a fost numar privat?

Răspuns Câştigător
| andreea_3181 a răspuns:

Exista o singura modalitate de afla fara sa mergi la politiesa iti ative msageria vocala si sa ti raspunda si cand tie nchis telul si cand nu raspunzi sau si cand da acupat.vei prm sms pe tel de la casuta vocala ce numar te a sunat.bafta

7 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Da exista o modalitate...si aceea este casuta vocala. funda?

| Kidooooo a răspuns:

Nu poti afla...sad

| Doloresidk a răspuns:

Din pacate nu poti afla...sad

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Apelezi la serviciile secrete.
smug

| zambethツ a răspuns:

Simplu.multi au facut asta si cred ca a mers. te duci la magazinul cu reteaua ta gen Vodafone, cosmote, Orange, etc.acolo spui ca te deranjeaza un nr privat si poate il vor afla ei am auzit ca multi au aflat facand asta acum incearca nu pierzi nimichappyInsa.se poate afla nr privat cu conditia ca si cel care apeleaza sa fie in aceiasi retea.Sau.deviezi toate apelurile catre un nr de telefon pe care il ai la indemana permanent si astfel afli nr privat 100%love struckNu incerca sa suni la politie nu e cazul.
Mai e o varianta atunci cand te suna formezi *#30# si iti da un mesaj cu numarul celui care sunt pe privat nu am incercat dar am auzit poate mergebig grin

| IliuTZA_5884 a răspuns:

Nu cred ca poti afla sau suna la politie altceva nu stiu.

| Simonikk a răspuns:

Da ca te suna cineva cu nr. privat eu cred ca nu exista nicio modalitate de a afla nr.de telefon.asa cred eu straight face