| Skylerx a întrebat:

Imi spuneti si mie niste nume pentru galerie desenatori (sunt nume ca si la alte site-uri, doar ca vreau pentru site-ul ala), care sa si mearga. Chiar daca nu merg, vreau idei (chiar si de pe net!). Funda

Răspuns Câştigător
| BlackD a răspuns:

Wow chiar nu ma asteptam sa dau de cineva de pe desenatori si aici rolling on the floor). Sunt Dee_a96 ca sa-ti fie mai usor sa stii cine sunt rolling on the floor. Incearca un user ciudat, poate un nume de anime sau vreun nume dintr`un film care iti place. Modifica`ti numele de pe gapo.ro acolo daca nu merge sa-l schimbi nu iti apare pe site 8947538975/%^%&&*3438#$? 36 ceva de genu... sper sa-ti fiu de ajutor happy
acum numele tau e ciella raised eyebrows mai e cineva cu numele asta nu?raised eyebrows ma bagi in ceata...