| extasycash a întrebat:

Ma adresez celor ce sunt in tema cu pariurile sportive. Am vazut pe Facebook unele pagini ale unor presupusi tipseri ce detin meciuri "aranjate" pauza/final, meciuri pe care le vand pe anumite sume de bani. As vrea sa stiu parearea voastra, a pariorilor despre cat de reale credeti ca sunt aceste informatii, sau daca e cineva care a cumparat vreodata asa ceva fiindca pe mine unul ma tenteaza sa incerc sa cumpar un astfel de meci. multumesc anticipat. funda celui mai lamuritor raspuns!

1 răspuns:
| Meптαʟıтч a răspuns:

Alea sunt făcute de băieţi cu cap pentru oameni fără cap. Meciurile se joacă în direct.Nimeni nu va şti cât se va termina şi cum va decurge meciul.
Astfel de soluţii care vor a-ţi umple garajul cu bani sunt de fapt nişte escrocherii.
Dacă aranjau meciul nu cred că se dădeau ei aşa de mari pe facebook ci mai degrabă lucrau discret.Cu ce crezi că-i ajută 10 lei sau căt vor ei să-ţi ia? Dacă făceau blat se duceau la agenţie pariau 100.000 lei şi le ieşea mai mult şi lucrau şi discret.