| anonim_4396 a întrebat:

Ma adresez utilizatorilor din Blaj sau celor ce au cunostinte in Blaj. Caut o garsoniera de inchiriat pe perioada verii si deocamdata nu gasesc. Ma puteti ajuta? [un numar de telefon ar fi mai mult decat suficient; multumiri anticipate!]
PS: Rog seriozitate; iar eventualele numere de telefon le puteti trimite ca mesaj privat, daca asa considerati.

1 răspuns:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Mai asta nu e site de anunturi. uite'te pe stalpi sau cauta pe internet papa