| anonim_4396 a întrebat:

Caut, de ceva vreme, o carte (Maayan Bar, Oglinda frumoaselor, proză scurtă, Editura Cronica, Iasi, 2007, 194 p.)... evident ca n-am gasit-o!
m-am straduit sa gasesc macar datele de contact (adresa web sau postala, adresa de e-mail sau un nr. de telefon) ale acestei edituri,... zadarnic! e adevarat ca nici priceperea mea de "cautator" pe net nu e grozava (sic!)...
adresez multumiri anticipate oricarui binevoitor care ma poate ajuta sa gasesc datele de contact ale editurii mentionate.

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

acestea sunt numerele de telefon de la redactia unei reviste realizate in parteneriat cu Editura Cronica.aici poti intreba despre datele de contact ale editurii cautate de tine: str. Vasile Alecsandri nr.6, 6600 Iasi, tel.: 032/146433 alte date despre aceasta editura nu am gasit.

2 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Am cautat pe internet dar n-am gasit nimic. In schimb am gasit site-ul acesta de unde poti comanda si e de editura Cronica :
http://www.isro-press.net/....../index.php

| ioana08 a răspuns:

Ye-as sfatui s t duci la biblioteca la adresa asta
giurgiului 86 str nicolae balcescu
orar:L-Mi-12-19
J-V-10-16
S-9-13
D-inchis
daca este te poti duce acolo happy