| YukiChan a întrebat:

ma intrebam.stiti cumva niste filme faine de animatie gen kung fu panda sau ice age? si sa fie cat de cat noi.

1 răspuns:
| claudiua a răspuns:

Kung Fu Panda 2, Winie the Pooh, Rio, Masini 2 (cars 2), Khumba,Zambezia, Arthur Cristmas, Gnomeo % Juliet, AniMen: Triton Force, Little Big Panda (micul mare panda) Toate astea sunt din 2011
Acum sa iti dau si din 2010 Animals United, Tangled, Megamind, Ursul Yogi, Povestea jucăriilor 3, Shrek pentru totdeauna, Madagascar, carnet de calatorie, Lumea lui Hulk. Vizionare placuta!