| Idkidk a întrebat:

Mai întâi de toate : Să aveţi un Valentine's Day cât mai frumos şi plin de iubire! Să petreceţi alături de cuplul vostru, cât mai frumos!
Întrebare :
Aveţi iubit/ă? Eu nu.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand va aud de valentin day ma apuca greata adica cyrvele care stau pentru banii si curvari care stau pentru sex.nu, nu am

| FataȘarpe a răspuns (pentru RAY):

tongue Si cand te gandesti ca eu sunt paranoia...

| RainmakerX a răspuns:

Din pacate nici eu nu sunt capabil sa raspund la intrebarea asta... rolling on the floor

| R0R0 a răspuns:

Nu.

| gemeni6226 a răspuns:

Nici eu nu am iar Valentine Day am sarbatorit la servici cu multa munca.Munca a fost dragostea mea cea mai mare.

| Geanin a răspuns:

Nu eu sunt capabil sa-ti raspund la intrebarea asta...
Sa raspunde cine considera ca e capabil sa dea un raspuns corectwinking

| Staind a răspuns:

Dar iti place de cineva B. Stim stim oh go on

| Idkidk explică (pentru Staind):

Shhht! laughing

| R0R0 a răspuns (pentru Staind):

rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu an