| Rapidistu47 a întrebat:

Mi-am creat un blog si doresc sa fac un tutorial, dar nu imi vine nici o idee.
Aveti ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Laryon_Clau_Stefan_1990 a răspuns:

Buna, poti face un tutorial de instalare sau upgradare al windowsului sau daca esti fan al jocurilor pe pc poti face tutorial de instalare a lor sau a hackurilor pentru ele! Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| MarinaaLarisaa a răspuns:

Despre unghii, despre modă, animale.

| Burnnin a răspuns:

Prezinta blogul, spune cateva lucruri despre tine si cam despre ce o sa scrii pe blog.

| куηη a răspuns:

Un tutorial cum sa foloseasca blogul..cum sa navigheze pe el...comenzi etc!

| Fcu_Daryus_1998 a răspuns:

Povesteste despre tine, despre ce iti place sa faci, ce urasti si multe altele