| Luts02 a întrebat:

Salut, TPU. Mi-am luat un telefon motorola ex115 si am auzit ca nu e asa de bun. Vreau si eu sa stiu de ce nu e bun.Care ii sunt defectele?

3 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Motorola EX115 este unul dintre modelele dual SIM lansate de compania americană și care este deja prezent pe piața locală.Are aplicațiile de bază, ecranul este de 2, 3 inchi si acces la Internet prin GPRS sau EDGE.
Din pacate nu are nici 3G, nici WiFi.Dar e bun Suportă carduri de memorie de pînă la 32GB. smug
E bun.

| WeeD a răspuns:

Am uitat sa iti zic ca are o problema la el, nu trimite mesaje de pe nici un sim, imi spune neexpediat, salvat in Outbox, in rest e ok telefonul. Poate la tine merge tongue

| Merishor a răspuns:

Pai...dupa cum arata, pare a fi un telefon OK