| kevinnn19 a întrebat:

nu reusesc sa-mi pun nicio piesa ca sunet de apel(doar cele care au fost pe telefon). Mentionez ca am un Nokia lumia 520 cu windows phone 8. Puteti sa-mi dati ceva sfaturi.multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Lumia au separat folder pentru ring tones.cand il conectezi la computer bagi melodiile la ringtones e un folder separat

| Alexandru_Dinca_1998 a răspuns:

Chestia de mai sus nu iti va fi de folos... Trebuie sa ai un program "Zune" pentru a conecta cablul de date la PC si poti dupa sa-ti transferi ring tones. FUNDA?