| Spiderul a întrebat:

Salut TPU, o prietena de a mea vrea sa ia un tren din Timisoara spre Bucuresti, intrebarea mea ar fi daca ea ar putea cumpere direct de la controlor chiar daca nu mai are timp sa cumpere la casa?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Din câte știu, biletul cumpărat în tren are o supra taxă apreciabilă.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Poate cumpăra și din tren eu am loat personal din tren era sa-l pierd și am alergat după el l-am prins vine ei și te întreba dacă ai biletul cumpărată dac nu-l ai o să-l cumperi direct de la ei îți face unul pe loc

Răspuns utilizator avertizat