| Okkultist a întrebat:

Intrebare pentru cei din Timisoara:
Ce tren ajunge in Timisoara din Bucuresti, si ce tren trebuie sa iau pentru a ajunge in Sanpetru Mare - Timisoara?
Adica cum se procedeaza?
Dau funda, promit!
De exemplu de la gara din Timisoara, este tren direct la Sanpetru Mare?
Cum procedez?

Răspuns Câştigător
| Dorugar a răspuns:

De la Bucuresti la Timisoara ai mai multe legaturi cu trenuri rapide sau accelerate si dimineata si seara. De la Timisoara la San-Petru Mare ajungi cu personalul care merge catre Sanicolaul Mare cauta in mersul trenurilor sa vezi ora la care pleaca pentru ca acum in mai se schimba sau s-a schimbat deja. Da trenul de la Timisoara este direct catre Sanpetru Mare unde este o gara

1 răspuns:
| MarioTm a răspuns:

Cel mai bine suni la gara de nord Timisoara (0256/493806) si te informezi de acolo.Bafta!