| Anonimul224hrhr a întrebat:

Părinții mei m-au pus sa aleg intre Monitor si set periferice (mouse tastatura, mousepad si casti RGB de la Marvo).
Sau sa-mi faca camera, camera mea e renovata de anul trecut ei se refera sa imi schimbe mobila.

Ce sa aleg, pe ambele mi le doresc.
Dau funda

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Esti atat de alintat, ca nici nu stii ce sponsorizare sa alegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegi în funcție de ce ai nevoie acum, ce anume e necesar.
mobila mai poate aștepta?
chestiile de pc mai pot aștepta?

| mentholinks a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai poate astepta. are nevoie de amandoua.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Alege perifericele. Mobila tine mai mult și nu e așa importanta.Dar un mouse și o tastatura sunt ceva. Poate se strica cele vechi și le pui pe cele noi sau ce vrei sa faci.În schimb mobila se mai poate repara dacă se strica, nu se prea strica și bănuiesc ca arata bine.Alege dispozitivele periferice.

| yoshim a răspuns:

Fa-ti o prietena, pune-o sa faca videochat si joci la masa greilor.