| extasycash a întrebat:

pentru cei care joaca la pariuri, care a fost cel mai recent castig si ce suma?

2 răspunsuri:
| sebycfr a răspuns:

Am jucat la fotbal ..desigur pariu destul de mare(peste 500 de lei) si am castigat 3000!
dar nu ati recomand sa faci ca mine! am avut pulsatii la inima vreo 2 ore!

| extasycash explică (pentru sebycfr):

laughing si eu joc dar de ceva timp mi-am cam pierdut rabdarea. obisnuiesc sa joc pe cote de 2-3 si pun intre 50 si 200 de lei. Cam riscant ce ai facut tu...sa pui 500 de lei pe o cota de 5-6, trebuie sa ai ceva buget si sange in instalatie.