| kairy65 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu ceva?
As dori sa imi cumpar un aparat foto care sa fie pana in 3 mil.
Vreau sa fie normal, stiti voi cand ies cu prietenii sa facem niste poze, nu ceva profesional...
Puteti sa imi recomandati vreunul? As prefera un aparat pe care il folositi...sau ma rog (stiti la ce ma refer)
Dau funda:X:X:X:X
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| trinitty a răspuns:

Si eu am fost in aceiasi situatie.Eu am o ruda care filmeaza pe la nunti, are o firma, si foloseste numai Nikon. E o firma foarte buna si face niste poze clare si foarte frumoase.Pretul este 2 mil. eu am cumparat unul acum putin timp si pretul este in jurul acestei sume. Sper ca ti-am fost de ajutor.