| LoVance0000 a întrebat:

Salut,TPU! Sunt persoane cărora nu le place gemul în clătite? sau sunt eu mai paranoiahappy

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Mai sunt și eu

| Hammurabi a răspuns:

Depinde de gem.
Cel de cumpărat nu. Dar gemul de casă făcut de bunică-mea sau maică-mea, e bestial.

| Dismally a răspuns:

Mie imi plac clatitele indiferent cu ce sunt umplute happy Gemul e bun dar sa fie de calitatea - facut in casa nu din ala de la magazin.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu il suport in clatite sincer happy.

| GirlOnline81 a răspuns:

Nu esti paranoia doar pentru ca nu-ti place gemul in clatite. Pur si simplu tine de "fiecare cu gusturile lui".
P.S: mie imi plac clatitele cu gem, cat si crema de caramel.