| salltpu a întrebat:

sunt singurul care a observat postari dubioase pe olx, cu tenta sexuala. Are cineva o idee de ce sunt permise pe site?

Răspuns Câştigător
| crysty1222 a răspuns:

Faza e ca nu sunt permise. Am vazut si eu cateva anunturi cu tenta sexuala pe olx, si majoritatea sunt puse noaptea cand moderatorii nu prea sunt activi. Oricum, in scurt timp dispar, ori din cauza moderatorilor, ori din cauza raporturilor primite de la alti useri.

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Chiar esti singurul care a observat?, pentru ca daca ai fi singurul e normal sa fie lasate si sa nu le stearga moderatorii.
Sau sa fi tu cel cu fantezia bogata.
Dar din unicul raspuns primit pana acum, reiese ca totusi nu si fi singurul care a observat.

| Țoglă a răspuns:

Tot publi24 rămâne baza.