| anonim_4396 a întrebat:

Stiti daca exista vreun site in care poti raporta site urile care au tenta sexuala?

Răspuns Câştigător
| jrockfreak a răspuns:

De fapt, uite că am găsit. laughing Se pare că sunt mai multe link-uri la site-ul acesta, vezi care îți place ție mai mult.winking Ți-l pun la mesaje pentru că în link apare cuvântul "por*o" și idiotul ăsta de TPU tot îmi cere să modific răspunsul că nu se poate posrta așa ceva doar la Dragoste și sex.

10 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

Nu exista inca asa ceva.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Care-i problema ta prietene

| Mikoyan a răspuns:

Pai ce treaba ai tu cu site-urile cu tenta sexuala, te hartuiesc cumva?

| scumpikageo a răspuns (pentru Mikoyan):

M-am saturat sa vad peste tot astfel de site-uri sunt jignitoare pentru un om serios, cinstit si educat

| jrockfreak a răspuns (pentru scumpikageo):

Sunt absolut de acord cu tine. Bărbații adevărați nu au nevoie de așa ceva. Am auzit că sunt tot felul de filtere pentru calculatoarele la care au acces și copii sau pentru cei care vor să se lase de filme indecente. Din păcate nu știu mai multe detalii, dar dacă nu găsești nimic, o să încerc eu să dau de site-ul unde era una gratis.

| KodrutZ a răspuns (pentru scumpikageo):

Esti adevarat? Pot sa te ating? Jignitoare pentru un om serios, cinstit, educat si castrat, probabil. Si mie mi se pare jignitor ca homosexualii au acelasi organ reproducator ca mine. Hei, stai, ca doar nu ma uit la aia in chiloti! Nu iti convine ca exista nu-stiu-ce-site? NU TE UITI, simplu! nu ai decit sa il adaugi in proxy si gata. http://community.spiceworks.com/......er-account

| suntserios a răspuns (pentru scumpikageo):

Lol, vrei sa cenzurezi netul? degeaba reclami tu tot ce vrei si de cate ori vrei, nu exista nicaieri nicio lege care sa interzica asa ceva. Nu iti place nu te uita.

| K0sti a răspuns (pentru scumpikageo):

laughing Adica vrei sa lasi milioane de oameni fara o placere nevinovata! Habar nu ai cate milioane de oameni seriosi si educati se bucura de astfel de site-uri!

| jrockfreak a răspuns (pentru K0sti):

*plăcere vinovată.

| scumpikageo a răspuns:

Persoanelor care considera neintemeiata intrebarea mea, rog a nu mai comenta cu raspunsuri contradictorii opiniei mele. Nu este cuviincios ca niste copii mici sa afle de pe internet tot felul de prostii. Nu-mi pasa de femeile/barbatii care traiesc doar pentru asa ceva, dar NU vreau ca noile generatii sa fie victime la site-urile respective!