| Sp3ciaL0pS a întrebat:

unde e mai frumos la Munte sau la Mare dau funda al *-lea care rapunde

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Sincer,eu una as alege muntele.

La munte ai ce sa vezi, poti sa urci pe munte, ai aer curat si proaspat, izvoare de apa curata, animale, multe lucruri.

La mare vezi doar o simpla apa si mult mult nisip.Multi oameni care stau dezbracati pe-acolo, multa mizerie, iar daca te bagi in apa in unele locuri ai sanse sa te alegi cu o infectie, alergie sau cu cine stie ce altceva.

Asta-i doar parerea mea...

Pa, pa!

16 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

La munte.

| mona a răspuns:

E frumos si la mare si la munte, depinde unde iti place cel mai mult

| Clauvdgg a răspuns:

La munte! Sunt peisaje mult mai frumoase, aer curat... la mare e mizerie, e plin de cocalari si toate alea oh go on.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

E frumos acolo unde îţi place ţie cel mai mult, acolo unde te simţi liber, unde te simţi detaşat de stresul cotidian!
Baftă!

| Toutui a răspuns:

Păi la mare dar nu in Romania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriunde te simti in largul tau, de ce nu si la munte si la mare, ca sa-i impacam pe totiwinking

| vatasanumaria a răspuns:

Mie imi place mai mult la mare dar depinde de preferintele tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi place mai mult la munte dar depinde în ce loc alegi să te duci. Dacă te simţi bine asta e cel mai important.

| Fulbaster a răspuns:

La mare e mult mai frumos pentru ca este o priveliste mai frumoasa, asta e parerea mea.

| Wøodenpints a răspuns:

Ambele, dacă-i pustiu. Cu toate că muntele este mai în sălbăticie și acolo chiar ai ce să vezi.
Dar ambele locuri, și marea și muntele pot fi transformate în niște zone de căcat doar prin simpla prezență umană.
La mare e plin de cefălați și vaci grase în costum de baie cu slănină pe ele și copii în puța goală grețos de gălăgioși, iar la munte aceiași cefălați cu neveste vite grase care stau și fac grătare, că să urce pe munte nu-s în stare.
Totuși prefer muntele, încă mai are zone pustii unde ești în mijlocul naturii, pentru că nu se poate ajunge cu mașina până acolo.

| maria999 a răspuns:

Mie imi plac ambele locuri.La munte imi gasesc linistea in natura, iar la mare imi place sa stau in apa si sa ascult sunetul pescarusilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La munte happy.

| Musique a răspuns:

Personal, aleg muntele.
Baftă.

| georgeta27 a răspuns:

La munte

| Sp3ciaL0pS explică (pentru georgeta27):

Prea tarziu

| DumiY a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Mersi pentru fundita! kiss