| anonim_4396 a întrebat:

V a fost dor de școală de colegi si de profesori? A ti asteptat inceperea școlii?

Răspuns Câştigător
| WithinShadows00 a răspuns:

Da, frate, stii ce tocuri poarta profa de romana!? Valeeeu. Pentru asta merita sa mai si dau pe la ora de romana. Deci e garantat ca iau Bacul la romana. Numai de drag o ascult. La mate insa... poarta niste pantofi de zici ca-s adidasi taranca aia grasa.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru WithinShadows00):

Tu faci misto de mine nu?

12 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

La nebunie, mai ales de profesori mi-a fost dor

| Doarunaltutilizator a răspuns:

De profesori nu mi-a fost dor, nici de colegi.
Nu astept cu nerabdare inceperea scolii, n-am de ce sa ma bucur, nu o sa se schimbe prea multe.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Tu iti bati joc de sufletul nostru, jur! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Absolut deloc.

| AleexisViol3t a răspuns:

Da, am colegi destul de prostuti(nu la sensul ca nu invata bine), dar tot mi-au lipsit nebunii de eihappy
Profesorii...mi-au lipsit dar nu toțihappy

| PepsiGirl a răspuns:

Nu! Cum sa îmi fie dor de școala?

| octaviatatar a răspuns:

Nu deoarece incep a 7-a si toata lumea mi-a zis ca e naspa

| BiancaBia1234 a răspuns (pentru octaviatatar):

Daca tu crezi ca a 7-a e naspa, stai sa ajungi a 12-a si sa dai de bac si admitere la facultate laughing

| Anonim2796 a răspuns:

Cand am vazut.o pe aia de mate pe hol imi venea sa o scuip

| Thesimplecat a răspuns:

Nu

| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

Auzi eu nu mai merg la scoala de 2 ani si de colegii sau de profesori putin in pasa laughing