| toxicgirll a întrebat:

Vine banchetu... Nu stiu cum sa ma imbrac si cum sa imi fac parul. Help. Ma gandeam sa imi pun o rochita neagra cu ciorapei colorati si pantofiori cu toc negri ( cu toate ca mama nu prea e incantata de ideea mea big grin ) si parul vroiam sa mi-l fac ca a lui Blair Waldorf din gossip girl ( problema : am parul mai scurt ca al ei ). Astea sunt ideile mele. Vas ruga fetelor daca puteti sa imi mai dati idei cu ce as putea sa ma imbrac[poze ( rochite pana putin deasuprea genunchiului ) ], si cum sa imi fac parul, as aprecia. Multumesc.

1 răspuns:
| AnNaa67 a răspuns:

***Sall all***
Poi ai putea sa te imbraci intr'o rochie rosie cu ceva diamante, paiete, sclipiri si funda pe ea, cu strampi albi sau roz subtiri, cu ceva frumosi pe ei daca ai poti si sclipitori ca sint. Parul prin coc si aranjat ca la nunta, daca te lasa asa un pic macheata si data cu parfum, rochita un picut mai jos de genunchi... Si in caz ca a trecut banchetul te pot ajuta cred ca sa te imbraci la alta ocazie! Mi'a facut placere! Pe curand!