| puffy15 a întrebat:

Cum pot fi o fata rea? Gen Blair Waldorf(pentru cei care se uita la Gossip Girl)?

Am niste "prietene" pe care as vrea sa le pun la punct!

Va rog mult! Multumesc!

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Asta cu "fata rea" nu se face pur si simplu, daca nu esti o fata rea, nu inveti sa devii prin sfaturi, ci doar trebuie sa te decizi sa fii rea, si gata.
Nu exista o cale prin care poti devenii rea daca intrebi pe altcineva, ci doar daca te intrebi pe tine, asa iti pot spune si eu sa spargi geamuri si sa asculti rock, dar asta nu te-ar face o fata rea.
Si in plus, nu trebuie sa fii rea ca sa le pui la punct, trebuie sa fii inteligentawinking Inteligenta bate rautatea, oricum ai vedea astawinking