| BlackDarkAngel a întrebat:

Voi ce alegeti > par lung sau scurt?

21 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Par lung

| Alyra a răspuns:

Lung!

| CautNume a răspuns:

Lung

| RockNbeer a răspuns:

Eu il am lung

| zurick a răspuns:

Ai mult mai multe de ales la parul lung, poti sa ti-l faci mereu altfel.Eu personal mi-ar placea foarte mult daca as avea parul lung si drept sau scurt si foarte cret.

| єχcєєℓ a răspuns:

Păr lung.Niciodată nu i-a înțeles pă ăia care își taie părul sad
N-au inimă.
crying

| PedoBarbie a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Meriţi o fundă. laughing))))))))))))

| Crucified a răspuns:

Lung, dar nu foarte lung.

| KristalPop a răspuns:

În ciuda faptului că sunt băiat, prefer să am părul lung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lung. Eu am parul lung.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Cred ca sunt singura care prefera parul scurt happy, dar bineinteles ca daca esti fata, trebuie sa ai o tunsoare frumoasa, nu sa arati ca vanzatoarea de la magazinul din coltul strazii happy pa :* wave

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Lung.

| HDeNiSaR a răspuns:

Părul scurt e mai uşor de suportat!

dar dacă il ai lung nu-l tunde că aşa am făcut eu că mă rog voiam bob laughing şi la urmă îmi venea să-l lipesc inapoi
şi am vreo 2 ani de când spun că nu-l mai tund până când văd foafeca!

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Scurt la baieti

| BlackDarkAngel explică:

Si eu il am lung, mai are putin si ajunge la genunchi... numai ca m-am cam plictisit de el si ma voi tunde scurt :p

| Prietenoasa a răspuns:

Lung asa imi place.

| justme2846 a răspuns:

Lung :X love it

| Enciu_Natalia_1997 a răspuns:

Lung

| Clopotaru a răspuns:

Buna BlackDarkAngel eu aleg lung.

| Mariiy a răspuns:

Lunghappy

| CriiSuu_Viatsaa_Taa_1988 a răspuns:

Par lung